file 15/01/2015 | Berlin | Electronic.Thursday mit Juerga at Minimal Bar

13 Jan 2015 09:56 #1 by DjMaverix
DjMaverix created the topic: 15/01/2015 | Berlin | Electronic.Thursday mit Juerga at Minimal Bar


Line-up

Juerga

Info:
Berlin based DJ, Promoter and Producer.

Biografie
Grający od 2003 Juerga od zawsze stawia sobie za cel granie muzycznych wulkanów, kipiących energią setów oraz prawdziwych bomb parkietowych.

Ceni sobie w artystach oryginalność i odrobinę szaleństwa, która musi być w każdym DJ-u czy producencie. Jeden z jego pierwszych cykli imprez nazywal się Scandalizm gdyż każde wariactwo prowadzi w końcu do choć odrobiny kontrowersji, a ta do skandalu. Mowa oczywiście o skandalu muzyczno-estradowym…

Wraz ze swoim przyjacielem Mikitą w 2006 roku zakładają agencję Scandal i wkrótce później ruszają z wspomnianym cyklem, odwiedzając wszystkie większe miejsca w swoim rodzinnym Poznaniu, a także Hel, Olsztyn, Szczecin czy Kołobrzeg. Na ich imprezach wystąpiły już takie gwiazdy jak Stimming, Motorcitysoul, Jeff Samuel, Jeff Bennet nie wspominając czołówki polskich artystów . Jest także promotorem imprez pod szyldem Sweat Lodge gdzie wystąpili członkowie tej berlińskiej agencji Oliver Deutschamann, Ed Davenport, Maher Daniel, Mano Le Tough, Magit Cacoon czy James Blonde.

Przez lata swojej muzycznej przygody grał w wielu projektach i w wielu miejscach, których nie sposób wymienić. Supportował oprócz gwiazd zaproszonych na własne eventy takie tuzy jak Mark Knight, Barry Ashworth i w końcu dwukrotnie swojego ulubionego artystę, człowieka mającego największy wkład w muzyczny charakter Juergi – DJ-a Chusa.

Juerga przez pewien okres pisał dla polskiej edycji DJ Magazine gdzie w swoich obszernych felietonach poruszał zagadnienie fenomenu i aktualności tribal house, gatunku który w różnych odmianach i postaciach wciąż gości w jego setach. Najlepiej czuje się za konsoletą w zatłoczonym klubie jednak lubi także pokombinować z domowymi bitami... tak rozpoczął współpracę z Mikitą.

W 2009 rozpoczyna przygodę z berlińskim Sweat Lodge Radio gdzie obok audycji CLR, 2020 Vision, Freerange czy WhatPeoplePlay Juerga prowadzi swój autorski program Scandal Show!

W 2010 pojawiają się pierwsze produkcje wraz z Mikita, z którym wydają debiutancką EP-kę "Tekfunk" dla izrealskiego Asymmetric. Później światło dzienne ujrzały także remiksy dla tej wytwórni oraz remiks dla Chasing Kurt "Daydream".

W 2011 pojawia się kolejna EP-ka "Meet U There" z aż 4 remiksami od czołówki polskich producentów - Milkwisha oraz Marcina Krupy, a także od niemieckich przyjaciół - Pascala Verta oraz Wojtka Kutschke. Wisienką na torcie jest remiks legendarnego rezydenta klubu Cocoon oraz połówki duetu Motorcitysoul - C-rocka.
W tym samym roku także spełniło się jedno z jego największych marzeń - remiks dla Two Stupid Gods - In The Dziurka doczekał się wydania na winylu! Oprócz remiksu z Mikita, na płycie znalazły się także wersje

Unable to display Google Map.
Public Relations for FusoElektronique. Resident Dj for Bagno Centrale (Marina di Lesina - Italy). Fan of Juventus FC. Cancer ascending Libra.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Web Hosting

Please. Leave a Vote at this Topic.

Moderators: TronyDjMaverix
【Forum】15/01/2015 | Berlin | Electronic.Thursday mit Juerga at Minimal Bar ~ FusoElektronique Page 1 | 15/01/2015 | Berlin | Electronic.Thursday mit Juerga at Minimal Bar. Published by DjMaverix on Tuesday, 13 January 2015 in Clubs and Discoteque (Events)
0
Time to create page: 0.078 seconds